Діагностика

Кожен, хто хоч раз переживав зубний біль погодиться з тим, що будь-які захворювання порожнини рота краще вилікувати завчасно, і не допускати критичних ситуацій

Доступність інформації часто вносить певні особливості у взаємовідносини лікаря і пацієнта. Із різних джерел можна отримати відомості про стоматологічні хвороби та методи їх лікування, що нерідко стає причиною ще більших сумнівів, побоювання наростають, візит до стоматолога відкладається на якийсь час.

Пам’ятайте, що огляд не займає багато часу. Але постановка діагнозу та знання реальної картини — це величезний крок. Зробіть його, щоб побороти Ваші страхи.

Для діагностики лікар-стоматолог проведе огляд, направить до рентгенологічного кабінету.

В рентгенологічному кабінеті наявні апарат прицільної та апарат для панорамної рентгенографії. Це дозволяє доступно, безболісно та у максимально короткий термін провести дослідження.

Нерідко тільки на основі даних рентгенологічного дослідження можна уточнити характер захворювання, виявити функціональні та анатомічні порушення і обмежити основний патологічний процес від ускладнень та наслідків.

Окрім того рентгенологічний метод часто дозволяє крок за кроком слідкувати за динамікою хвороби, допомагає лікарю зорієнтуватися в ситуації.

Опираючись на результати огляду можна буде спланувати та погодити подальше лікування з лікарем, а у Вас буде час морально підготуватися. Лікувати зуби одразу чи ні — це залежить тільки від Вас. Зробіть перший крок, прийдіть на діагностику.