Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія є фундаментом, основою, без якої неможливе проведення ортопедичного, ортодонтичного, пародонтологічного лікування та імплантації. 

Впровадження сучасних методів діагностики і лікування, а також сучасного обладнання сприяють швидшому одужанню наших пацієнтів. 

Терапевтичне лікування є фундаментом, основою, без якої неможливе проведення якісного протезування, ортодонтичного лікування,пародонтологічного лікування, імплантації. Від того, наскільки якісним буде цей фундамент, багато в чому залежить кінцевий результат лікування.

Уся діяльність лікарів-терапевтів поліклініки в першу чергу спрямована на профілактику стоматологічних захворювань. З цією метою лікарі проводять усі необхідні лікувально-профілактичні заходи. В тому числі навчання індивідуальної гігієни.

Метою ендодонтичного лікування є збереження ураженого зуба і запобігання розвитку запальних процесів на верхівці кореня.

Лікарями-терапевтами поліклініки застосовується техніка механічної та біологічної обробки кореневих каналів обертовими інструментами з нікель-титанового сплаву.

Для видалення інфікованого дентину, стерилізації системи кореневого каналу застосовується ультразвукова обробка задопомогою п’єзоелектричного скейлера Satelek Newtron X5 (виробництво Франція) та лазерне випромінювання діодного лазераPicasso (США) в імпульсному режимі. Лікування зубів з проблемними непрохідними каналамипроводиться методом депофорезу гідроокису міді-кальцію за допомогою апарату Оригінал П (Німеччина).Усі ендодонтичні втручання лікарі-терапевти мають змогу проводити з мікроскопом Seiler IQ , який дає трьохступеневезбільшення у 12,5 разів, що зводить ризик виникнення ускладнення до мінімума, особливо при повторному ендодонтичному лікуваннізубів. Надійна обтурація системи кореневих каналів досягається роботою з термопластичною гутаперчеюз використанням систем Ендопілот або Термофіл.

Для контролю якості лікування, особливо після пломбування кореневих каналів,обов`язково проводиться рентгенологічне обстеження на самому прогресивному та сучасному обладнанні:радіовізіографі та ортопантомографі (виробництва Фінляндія).

Поряд з ортопедичними методами відновлення цілісності зубощелепової системи, існує альтернативний метод, який дозволяє лікарю надавати пацієнтам кваліфіковану допомогу. На терапевтичному прийомі – це прямі реставрації, реконструкції фронтального та бокових відділів зубощелепової системи, виготовлення адгезивних мостовидних конструкцій з використанням скловолоконних систем.

 

У комплексному лікуванні захворювань тканин пародонту для усунення місцевих подразників наші лікарі-пародонтологивикористовують п’єзоелектричні та ультразвукові скейлери з подальшим лікуванням системою «Вектор» (Німеччина). Длястимуляції регенеративних процесів слизової оболонки порожнини рота та для корекції вуздечки і зубоясеневих сосочків застосовуємодіодний опромінювач (лазер Picasso, виробництво США). Стерилізацію інфікованих ділянок зубощелепової системи з метоюлікування слизової оболонки, тканини пародонту, кореневих каналів проводимо озонуванням генератором озону «Ozone DTA». Данийапарат знайшов застосування у лікуванні та профілактиці захворювань твердих тканин зуба.

Звичайно, самі поширені методи естетичного стоматологічного лікування серед молоді не залишили наших лікарів-терапевтів осторонь. З кожним днем збільшується кількість пацієнтів, бажаючих отримати досконалу білосніжну посмішку професійною відбілювальною системою та прикрасити її декоративними зубними прикрасами із дорогоцінних металів та коштовного каміння (твінклами та скайсами). У своїй роботі ми використовуємо стоматологічну продукцію найвідоміших світових виробників.

Скорочений перелік допомоги, яку надає лікар-терапевт:

 • Консультація
 • Постановка пломби із склоіномерного цементу
 • Постановка пломби із композитного матеріалу хімічного твердіння
 • Постановка пломби із композитного матеріалу світлового твердіння
 • Реставрація зубів
 • Лікування системи кореневих каналів зубів мультимедійною системою Endopilot(Німеччина)
 • Зняття зубного каменю ультразвуковими та пневматичними апаратами
 • Лікування тканини пародонту системою Vector
 • Шинування зубів та відновлення зубного ряду за допомогою адгезивних систем
 • Розробка кореневих каналів підвищеної складності ендодонтичними інструментами з нікель-титанового сплавута обтурація їх пластичною гутаперчею системи TermafilEndopilot
 • Відбілювання зубного ряду професійною системою «Zoom П» в одне відвідування
 • Фіксація декоративних зубних прикрас
 • Лікування проблемних кореневих каналів депофорезом міді-кальцію
 • Повторне ендодонтичне втручання та вилучення сторонніх предметів із кореневих каналівз використанням мікроскопу Seiler IQ