Нині зуби лікувати не страшно

Тетяна Віталіївна Солошенко

–У нашому закладі надається високоспеціалізована стоматологічна допомога населенню всієї Чернігівської області та Чернігова. В місті – це Новозаводський район, кількість населення для надання терапевтичної допомоги – 116 тис. пацієнтів, а для ортопедичного стоматологічного обслуговування – 123 тис. пацієнтів. Наша команда забезпечує повний спектр послуг з лікування захворювань порожнини рота для дорослих пацієнтів, – розповідає заступник головного лікаря з медичної частини, лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії Тетяна Віталіївна Солошенко. – Поліклініка має вищу акредитаційну категорію, заклад сертифіковано за міжнародним стандартом ISO 9001:2015. Структура поліклініки – три стоматологічних та ортопедичне відділення. У нас є рентгенологічний та фізіотерапевтичний кабінети і зуботехнічна лабораторія. Працює поліклініка в дві зміни з 8.00 до 21.00, забезпечується прийом хворих у вихідні та святкові дні, обслуговуються виклики додому.

За останні роки активно оновлюється матеріально-технічна база поліклініки – це і стоматологічні установки та крісла, обладнання, стоматологічний інструментарій, відбувається перехід на використання нових якісних матеріалів. Проводиться впровадження сучасних методів діагностики, лікування, протезування зубів.

Наші лікарі супроводжують пацієнта від постановки діагнозу до видужання, проводять профілактичні огляди та диспансерний нагляд пацієнтів. Адже стоматологічна майстерність – це не тільки знеболення і постановка пломби, це передусім відновлення жувального апарату, у багатьох випадках – функції мовлення, а також вирішення питання естетичного вигляду зубів, задоволення своєю посмішкою. І все це повинно відбуватись комфортно, якісно, безболісно. Тому вся наша робота спрямована на зменшення дискомфорту у пацієнтів під час візиту до стоматологів та для одержання максимально позитивного результату.