Вирівняти зуби можна в будь-якому віці

Сергій Борисович Богдан

– Ортодонтичне лікування дорослих пацієнтів складається із багатьох етапів та може займати досить тривалий час – близько двох років, – говорить завідувач ортопедичного відділення, лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії Сергій Борисович Богдан. – У нашій поліклініці ми проводимо ретельну діагностику зубощелепних аномалій. Практикуємо індивідуальну консультацію та огляд лікаря на кожному із етапів лікування. І вік пацієнта цьому ніяк не заважає.

Навіть у «зрілому» віці можна проходити ортодонтичне лікування. Ми підбираємо конструкції та схеми лікування залежно від клінічної ситуації. Зазначу, що для проведення такої роботи потрібна неабияка сила волі пацієнта. Пригадую випадок, коли до нас звернулася пацієнтка 38 років, і ми разом з нею, крок за кроком, виправили дефект.

Ми використовуємо усі методи лікування патологій прикуса та зубощелепних деформацій із застосуванням як знімної (пластинки), так і незнімної (брекет-системи) апаратури. Це дозволяє вилікувати найважчу патологію прикусу навіть найвибагливішого пацієнта.