Ортодонтія

На сьогоднішній день здорові зуби і приваблива посмішка відіграють важливу роль у соціумі і є атрибутом,необхідним протягом всього життя. 

Вони уособлюють молодість, динамізм і успіх, почуття власної гідності і безпеки,а також є свого роду візуальним супровідним листом, який покращує перше враження при знайомстві з новими людьми.Крім того, нерівні і некрасиві зуби можуть стати причиною соромливого і боязкого характеруі навіть сприяти розвитку депресії у людей, схильних до цього стану.На жаль, природа не завжди так вважає: більше 50% дітей та дорослих мають неправильний прикус і потребують ортодонтичного лікуванняза допомогою системи-брекет.

Ми прагнемо надавати нашим пацієнтам дуже зручне, високо естетичне та функціональне ортодонтичне лікування,задовольняти індивідуальні потреби кожного з них, надаючи гарантію довговічності результатівта використовуючи для цього новітні технології, що дає стабільні результати.

Ортодонтичне лікування дорослого пацієнта складається із багатьох етапів та може займати досить тривалий час. Але навіть у «зрілому» віці можна проходити ортодонтичне лікування, можна підібрати конструкції та схеми лікування в залежності від клінічної ситуації.

Ортодонтія служить ідеальним доповненням до того лікування, яке ми надаємо в інших напрямках стоматології.

У нашій поліклініці практикується індивідуальна консультація та огляд на всіх етапах лікування. Проводимо діагностику зубощелепних аномалій (рентгендіагностика ортопантомограм та телерентгенограм, аналіз діагностичних моделей щелеп в артикуляторі, визначення центральної і функціональної оклюзії та жувальної єфективності). Ми використовуємо усі методи лікування патологій прикуса та зуболещелепних деформацій знімною і незнімною апаратурою. Міобрейси, трейнери, капи, пластинки, широкий вибір металевих та високоестетичних брекет систем– усі ці апарати вилікують найважчу патологію прикуса самого вибагливого пацієнта.

Трейнер 

Для формування правильного прикусу використовуються лікувально-профілактичні апарати – трейнери. 

Це стандартні двощелепові еластичні капи, які підбираються індивідуально за розміром і жорсткості пацієнтові. Вони створюють умови для правильного прорізування зубів, формування ортогнатичного прикусу, а також для усунення шкідливих звичок дитини: неправильного «інфантильного ковтання», смоктання язика, пальця, закушування губ і т. д.

Після прорізування більшості постійних зубів (у віці старше 11-12 років) лікування знімними апаратами, як правило, не приносить задовільних результатів. З цього моменту основним засобом лікування є брекет-система.

Брекет-система – сучасний високоефективний незнімний апарат для виправлення прикусу.

У всьому світі лікування за допомогою брекет-системи активно практикують уже кілька десятків років. У нашій країні цей напрямок ортодонтії почав розвиватися приблизно десять років тому і став дуже популярним як серед лікарів, так і серед пацієнтів завдяки високій ефективності. Проте, враховуючи високу вартість брекет-систем, даний вид ортодонтичного лікування був пріоритетом лише приватних стоматологічних установ. Сьогодні ж таке лікування надається і в нашій стоматологічній поліклініці за доступними цінами та за високими вимогами до надання ортодонтичних послуг.

Брекет-система фіксується на зубах на весь період лікування. Складається з дуги, якою власне і вирівнюються зуби, і замочків-брекетів. Вони є дуже зручними як у лікуванні, так і у використанні (не потрібно знімати під час прийому їжі, не порушують дикцію)

У нашій поліклініці існує широкий вибір металевих та високоестетичних брекет-систем:

  • Металеві (звичайні, титанові, самолігуючі, «золоті») 
  • Естетичні (керамічні, керамічні з металевим пазом, саморегулюючі, пластикові)

  • Внутрінші лінгвальні (невидимі)