Про поліклініку

Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка» розташована в історичному центрі міста Чернігова з належно впорядкованою територією.

Поліклініка є закладом, який надає стоматологічну допомогу  населенню Чернігівської області та міста Чернігова. Заклад має вищу кваліфікаційну категорію.

Поліклініка забезпечує повний спектр послуг для дорослих пацієнтів з лікування захворювань порожнини рота.

Діє на підставі ліцензії МОЗ від 02.08.2012 серія АД № 064036

СТРУКТУРА ПОЛІКЛІНІКИ

Структура поліклініки налічує три стоматологічних та ортопедичне відділення. Поліклініка має свій рентгенологічний та фізіотерапевтичний кабінети, зуботехнічну лабораторію.

Стоматологічна допомога надається у повному обсязі відповідно до уніфікованих стандартів медичних технологій діагностично-лікувального процесу. Лікування кожного пацієнта всеосяжне та індивідуально-орієнтоване.  Прийом пацієнтів проводиться як у будні, так і у святкові та вихідні дні

КЛПЗ «ЧОСП» має у своєму штаті спеціалістів всіх стоматологічних профілів: стоматологія, стоматологія терапевтична, стоматологія ортопедична, хірургічна стоматологія, ортодонтія.

Це означає, що поліклініка може запропонувати широкий спектр послуг та допомоги. Фахівці поліклініки супроводжують пацієнта весь період: від постановки діагнозу до видужання, і в подальшому – проводяться профілактичні огляди та диспансерний нагляд.

Робота КЛПЗ «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка» пропонує:

 • сервіс високого рівня;
 • сучасне обладнання;
 • доступність стоматологічної допомоги;
 • результативність та ефективність лікування;
 • спеціалісти високого рівня підготовки;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • сучасні методи лікування стоматологічних захворювань;
 • сучасні методи протезування зубів;
 • витратні матеріали високої якості;
 • безпека;
 • контроль на кожному із етапів надання допомоги.

Поліклініка пропонує якісне надання стоматологічної допомоги, передовий досвід, висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи. Наші основні цінності – довіра і повага, робота в команді, ефективність і лідерство в нашій області.

 

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

КЛПЗ «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка» складається із трьох стоматологічних та одного ортопедичного відділень, має фізіотерапевтичний та рентгенологічний кабінети, зуботехнічну лабораторію.

Кабінети відділень оснащені для нормального функціонування та комфортного прийому пацієнтів. Все обладнання та устаткування вчасно проходить технічні перевірки. У кабінетах встановлені кондиціонери, які підтримують визначену температуру повітря та провітрюють приміщення. Кабінети оснащені всім необхідним інвентарем та медикаментами для надання стоматологічної допомоги.

Власна зуботехнічна лабораторія дає можливість ще швидше та продуктивніше виготовляти зубні протези та безпечніше лікувати пацієнтів.

В рентгенологічному кабінеті наявні апарат прицільної та апарат для панорамної рентгенографії. Це дозволяє доступно, безболісно та у максимально короткий термін провести дослідження.