Модні тенденції

Валентина Леонідівна Стеченко

– Звичайно, наші лікарі-терапевти не залишилися осторонь найбільш поширених методів естетичного стоматологічного лікування серед молоді. З кожним днем збільшується кількість пацієнтів, що бажають отримати досконалу білосніжну посмішку професійною відбілювальною системою та прикрасити її декоративними зубними прикрасами із дорогоцінних металів та коштовного каміння (твінклами та скайсами), – розповідає завідувач II стоматологічного відділення, лікар-стоматолог-терапевт вищої категорії Валентина Леонідівна Стеченко. – Ми використовуємо якісну стоматологічну продукцію та матеріали найвідоміших світових виробників.

Ще один популярний тренд у стоматології – вініри. Це надтонкі керамічні пластинки товщиною від 0,2 до 0,5 мм, що приблизно дорівнює товщині паперового аркуша. Вони приклеюються до зовнішньої поверхні зуба, спеціально підготовленої до цієї процедури. Ці накладки кардинально змінюють вигляд, колір та навіть форму зубів. Вініри використовуються не тільки з естетичною метою, їх застосовують при пошкодженні поверхні зубів, стертості емалі, різних вкрапленнях та плямах. Але ця процедура може бути виконана тільки на здорові зуби.

Скажу ще: більшість пацієнтів панічно бояться відвідувати стоматологів, мовляв, буде дуже боляче, просять навіть застосувати загальну анестезію. Хочу запевнити: боляче не буде, ці часи давно вже в минулому. Анестезію ми застосовуємо тільки місцеву, індивідуально розраховану, щоб від мінімального впливу отримати максимальний ефект знеболення.