Попередити простіше, ніж лікувати

Світлана Василівна Федорченко

– При дотриманні правил індивідуальної гігієни і систематичному проходженні процедури професійної гігієни можна забезпечити здоров’я зубів і пародонта.

Саме тому в нашій клініці особлива увага звертається на таку важливу складову стоматології як професійна чистка зубів. Це маніпуляція, яка складається з двох етапів зняття зубних відкладень. Перший етап – зняття твердих зубних відкладень (каменів) ультразвуком, другий етап – це зняття м’яких зубних відкладень (нальоту), пігментацій, та полірування зубів.

Уся діяльність лікарів-терапевтів поліклініки в першу чергу спрямована на профілактику стоматологічних захворювань, – підсумовує завідувач I стоматологічного відділення, лікар-стоматолог вищої категорії Світлана Василівна Федорченко. – Адже витрати на профілактику набагато менші як в грошовому, так і в емоційному еквіваленті.

З цією метою лікарі проводять усі необхідні лікувально-профілактичні заходи, в тому числі навчання індивідуальної гігієни. Лікарі завжди готові проконсультувати та надати рекомендації стосовно чищення зубів, застосування допоміжних засобів для догляду за зубами. Оскільки ми всі знаємо, що попередити набагато простіше, ніж лікувати. І тоді пацієнти відзначають, що їх зуби стають чистіші, здоровіші, а посмішка стає красивішою.